Volná místa Práce .Cz

Úřad práce Tábor

Název: Úřad práce v Táboře
Telefon: 950 165 111
Fax: 950 165 302
Email: tabor@ta.mpsv.cz
Okres: Tábor

Ulice: Husovo nám. 2938
Obec: Tábor
Pošta: Tábor 2
PSČ: 390 02

IČO: 512451
DIČ: CZ00512451
Podatelna email: podatelna@ta.mpsv.cz
Datová schránka: fnraek6


Úřad práce Tábor poslední volná místa

Volné místo Číšníci a servírky - Řípec

Společnost Czech Nordinvest a.s. nabízí volné pracovní místo v obci Řípec na pozici Číšníci a servírky

Volné místo Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - Tábor

Společnost STRYHAL stroje a nářadí s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Tábor na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Volné místo Elektromechanici - Soběslav

Společnost GZ Media, a.s. nabízí volné pracovní místo v obci Soběslav na pozici Elektromechanici


Volná místa Tábor, práce


Úřad práce Tábor úřední hodiny

Pondělí: 08:00-17:00
Úterý: 08:00-13:00
Středa: 08:00-17:00
Čtvrtek: 08:00-13:00


Úřad práce Tábor úřední hodiny pro zprostředkování

Pondělí: 08:00-17:00
Úterý: 08:00-13:00
Středa: 08:00-17:00
Čtvrtek: 08:00-13:00
Pátek: 08:00-13:00 pouze podávání žádostí


Úřad práce Tábor kontaktní osoby

Statutární zástupce
Ing. Kaczor Pavel, tel: 950 165 300, email: Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz

Sekretariát ředitele
Marcollová Hana, tel: 950 165 301, email: Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz

Zprostředkování
Mgr. Tkáčová Lenka, tel: 950 165 202, email: Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz

Podpora a evidence
Růžičková Věra, tel: 950 165 231, email: Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz

EURES kontaktní osoba
Mgr. Podráská Lenka, tel: 950 165 154, email: Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz

Poradenství
Ing. Horová Zdeňka, tel: 950 165 151, email: Zdenka.Horova@ta.mpsv.cz

Volná pracovní místa
Křemenová Alena, tel: 950 165 173, email: Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz

ESF
Ing. Kolářová Iveta, tel: 950 165 152, email: Iveta.Kolarova@ta.mpsv.cz

Trh práce
Ing. Humhalová Miroslava, tel: 950 165 170, email: Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz

Kontrolní a právní
JUDr. Hort Vladimír, tel: 950 165 203, email: Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz

Ekonomie
JUDr. Jára Zdeněk, tel: 950 165 201, email: Zdenek.Jara@ta.mpsv.cz

Poradenské středisko pro volbu povolání
Mgr. Psotová Petra, tel: 950 165 156, email: Petra.Psotova@ta.mpsv.cz

Výpočetní technika
Alexa Jaroslav, tel: 950 165 205, email: Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz

Internet - správce
Ing. Kulvaitová Dagmar, tel: 950 165 171, email: Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz

Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště
Ing. Doležalová Zdeňka, tel: 950 165 520, email: Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz

Metodik dávek státní sociální podpory
Berná Jiřina, tel: 950 165 523, email: Jirina.Berna@ta.mpsv.cz

Elektronická podání žádostí o dávky SSP
Kašpar Libor, tel: 950 165 212, email: Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz

Výpočetní technika SSP
Kašpar Libor, tel: 950 165 212, email: Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz

Úřady práce

Úřad práce BenešovÚřad práce BerounÚřad práce BlanskoÚřad práce BrnoÚřad práce Brno-venkovÚřad práce BruntálÚřad práce BřeclavÚřad práce ChebÚřad práce ChomutovÚřad práce ChrudimÚřad práce Česká LípaÚřad práce České BudějoviceÚřad práce Český KrumlovÚřad práce DěčínÚřad práce DomažliceÚřad práce Frýdek-MístekÚřad práce Havlíčkův BrodÚřad práce PrahaÚřad práce Praha-východÚřad práce Praha-západÚřad práce HodonínÚřad práce Hradec KrálovéÚřad práce Jablonec nad NisouÚřad práce JeseníkÚřad práce JičínÚřad práce JihlavaÚřad práce Jindřichův HradecÚřad práce Karlovy VaryÚřad práce KarvináÚřad práce KladnoÚřad práce KlatovyÚřad práce KolínÚřad práce KroměřížÚřad práce Kutná HoraÚřad práce LiberecÚřad práce LitoměřiceÚřad práce LounyÚřad práce MělníkÚřad práce Mladá BoleslavÚřad práce MostÚřad práce NáchodÚřad práce Nový JičínÚřad práce NymburkÚřad práce OlomoucÚřad práce OpavaÚřad práce OstravaÚřad práce PardubiceÚřad práce PelhřimovÚřad práce PísekÚřad práce Plzeň-jihÚřad práce Plzeň-severÚřad práce PlzeňÚřad práce PrachaticeÚřad práce ProstějovÚřad práce PřerovÚřad práce PříbramÚřad práce RakovníkÚřad práce RokycanyÚřad práce Rychnov nad KněžnouÚřad práce SemilyÚřad práce SokolovÚřad práce StrakoniceÚřad práce SvitavyÚřad práce ŠumperkÚřad práce TáborÚřad práce TachovÚřad práce TepliceÚřad práce TrutnovÚřad práce TřebíčÚřad práce Uherské HradištěÚřad práce Ústí nad LabemÚřad práce Ústí nad OrlicíÚřad práce VsetínÚřad práce VyškovÚřad práce ZlínÚřad práce ZnojmoÚřad práce Žďár nad Sázavou
 

Volná místa

Volná místa BenešovVolná místa BerounVolná místa BlanskoVolná místa BrnoVolná místa Brno-venkovVolná místa BruntálVolná místa BřeclavVolná místa ChebVolná místa ChomutovVolná místa ChrudimVolná místa Česká LípaVolná místa České BudějoviceVolná místa Český KrumlovVolná místa DěčínVolná místa DomažliceVolná místa Frýdek-MístekVolná místa Havlíčkův BrodVolná místa PrahaVolná místa Praha-východVolná místa Praha-západVolná místa HodonínVolná místa Hradec KrálovéVolná místa Jablonec nad NisouVolná místa JeseníkVolná místa JičínVolná místa JihlavaVolná místa Jindřichův HradecVolná místa Karlovy VaryVolná místa KarvináVolná místa KladnoVolná místa KlatovyVolná místa KolínVolná místa KroměřížVolná místa Kutná HoraVolná místa LiberecVolná místa LitoměřiceVolná místa LounyVolná místa MělníkVolná místa Mladá BoleslavVolná místa MostVolná místa NáchodVolná místa Nový JičínVolná místa NymburkVolná místa OlomoucVolná místa OpavaVolná místa OstravaVolná místa PardubiceVolná místa PelhřimovVolná místa PísekVolná místa Plzeň-jihVolná místa Plzeň-severVolná místa PlzeňVolná místa PrachaticeVolná místa ProstějovVolná místa PřerovVolná místa PříbramVolná místa RakovníkVolná místa RokycanyVolná místa Rychnov nad KněžnouVolná místa SemilyVolná místa SokolovVolná místa StrakoniceVolná místa SvitavyVolná místa ŠumperkVolná místa TáborVolná místa TachovVolná místa TepliceVolná místa TrutnovVolná místa TřebíčVolná místa Uherské HradištěVolná místa Ústí nad LabemVolná místa Ústí nad OrlicíVolná místa VsetínVolná místa VyškovVolná místa ZlínVolná místa ZnojmoVolná místa Žďár nad Sázavou
 

Práce